Babamın Kadınları 4

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babamın Kadınları 4

Sonraki bir iki günüm her an babamın haberi olacak ve dayağı yiyeceğim korkusu ile geçti. Hatice Teyze’nin yüzüne bakmıyor hiç konuşmuyordum. Her zaman dolapta duran çanta sabahları elinde oluyor, öğleden sonra gitmesine denk gelirsem yine elinde görüyordum. Döllerime buladığım çamaşır da ortadan kayboldu bu arada. Konu bir süre sonra kendiliğinden kapandı, korkularım uçup gitti Hatice Teyze ile yine günlük bir iki cümlelik muhabbetlerimiz başladı.Günler hızla ve babamın hiç bir sikişine denk gelemeden geçerken üniversite sınavının ilk basamağı ( evet gençler nisanda haziranda iki sınav vardı o zamanlar) çok iyi geçti. Babam iyiden iyiye şımartıyordu, hukuk fakültesi cepte. Babamı bir türlü sikişirken yakalayamadığım için, benim tek 31 malzemem Hatice Teyze’nin giyinmeleri idi. Bazen kapıyı kilitleyip duş alıyor o zamanlarda da hafif kıllarla kaplı amını görebilme ümidiyle yapışıyordum kafese. Duştan çıktığında meme uçları daha büyük gözüküyordu gözüme. Çanta taşımaktan o da yorulmuş olacak ki, bir röntgen seansında odadaki büyük dolabın arkasında kendine yeni bir zula yeri bulduğunu gördüm.

Arada bir iki kere eve gelmeye ikna olan kız arkadaşım ile iç çamaşırı üzerinden sevişmeler de beklenmedik artılardı. Küçük memeli sıska bir kızdı ama genç yumuşak bedenini öpmek, ikimizin de acemice birbirinin dudaklarına saldırması keser sapı gibi yapıyordu sikimi. Elimi bacak arasına götürmem ile inliyor sonra acele ile toplanıp evden kaçıyordu. Dersanede son derse girmeyip evde temizlikçi kadın var korkma diye ikna edip odamdaki on dakikalık ergen sevişmemizde ilk defa eli donumun üzerinden sikimi tutmuş, uff ne bu kemik gibi diyerek okşamıştı. Ben de ikna edip çamaşırı üzerinden önünü avuçlamış elime gelen am ıslaklığını ilk defa hissetmiştim. Ağzından çıkan inleme sesi sonrası toparlanıp evden koşarak çıkmıştı. Patlamak üzere olan sikimi rahatlatmak için aşağıda bulaşık yıkayan Hacer Teyze’nin yukardaki çantasına dolabın arkasından zorla ulaştım. Kirli poşetinden bir don seçip odama girmem, koklayıp sikime sardığım dona boşalmam on saniye sürmemiştir. Yaşasın 17 yaş ergenliği.

Yine bir gece babam geç saatte gelip ben bir karı koca hasta bekleyeceğim dediğinde sarhoştu. Tamam ben de çalışır erken yatırım deyip üstelemedim. On gibi kapı çaldığında babam yaşlarında bir adam yanında yirmilerinde hayatta gördüğüm en güzel kadınlardan biri ile geldi. Kadın o zamanlar yeni yeni ülkeye gelmeye başlayan Ruslardandı. Babam biz muayeneye geçelim çocuk yatacak şimdi zaten diye beni gönderdi. Ben yukarı çıkarken de dolaptan viski şişesi çıkartıyordu. Her zamanki kontrolü bir saat sonra yaptı. Ben derin derin uyuma numarası ile yatağımda yatarken, üzerimi örttü, yerdeki kitaplarımı kaldırdı. O odadan çıktıktan on dakika sonra da yerimdeydim. Tahminimde de haksız değildim. Kadın Rus orospulardandı. Genç kadın çırılçıplak yatağın üzerinde uzanmıştı ama tahmin etmediğim bir fazla şey vardı. İki memesini yalayan iki adam. Babam ve bana kocası diye yalan attığı gözlerinden belli arkadaşı, orta büyüklükte memelere gömülmüşlerdi. Kadının vücudu şaşılası derecede ince, porno dergilerdeki gibi düzgün göbeği, ince bacakları ve az belli olan kadınlığı tam bir afetti. Yerine geri koymadığım, döllerim üzerinde kuruyan Hacer Teyze’nin külodu sikimde 31’e hazırdım. Babam memeden ayrılıp bacaklarını omzuna aldığında kadın bir şeyler söyledi. Yavaş yap diyor karı canını yakmışsın aşağıda. Siktir ya muayenede de bir kat sikiş dönmüş demek ki.

Tamam tamam diye söylenen babam ince bembeyaz güzel bacakların birini omuzuna alıp prezervatifli sikini sokuverdi kadına. O kadar ince ve biçimli ki ayva göbeği sanki babamın siki ilerledikçe kabarıyor geri çekilince eski halini alıyordu. Diğer adam kadının ağzına sikini sokmuş bir yandan babamı seyredip gaz veriyordu. Dağıldı lan karının amı iki gün sonra belediye başkanına götürecem sağlam kalsaydı. Cevap vermeden babam abanmaya devam etti , kadın da ağzındaki siki çıkartıp insanı azdıran bir masumiyet ile inlemeye. Diğer adam da ayağa kalkıp orta büyüklükteki sikine bir prezervatif taktı ve babama yeter lan diyerek kızı kucağına çekti. Siki küçük elleri ile nişanlayıp kendi oturdu genç kız. Babam arkadan manzarayı seyredip ya bunun göt de ne sikilir diye söylendi. Ürkütmeyelim karıyı, çok sikecez bunu daha çok, diyen arkadaşı devam etti zıplatmaya. Yanlarına doğru oturan babam bir yandan kızın memelerini okşuyor arada arkadaşının kucağında zıplamasına yardımcı oluyordu. Kızın sesi uzun uzun çığlıklara Rusça sözcüklere dönüştü. Adam daha hızlı vurmaya başladı, kız kendini adama doğru atıp dudaklarına yapıştı ve öyle kalakaldı. Off bitirdi beni bitirdi böyle boşalan karı görmedim ben diye altından çıktı adam. Orospunun kesik kesik inlemeleri eşliğinde ben elimdeki çamaşıra boşaldım bile.

Adam hala dik siki ile kalkıp bir sigara yaktı. Yeni boşalmış tanrıçayı bu sefer babam domaltarak sikmeye başladı. Mavi gözleri, orta boy, kıpırtısız durmasından sert olduğu anlaşılan göğüsleri şimdi bana doğru idi. Oğlum şu göte baksana lan bir avuç diye hızlandı babam iyice, sigarasını yarılayan adam sikini kadının ağzına soktu bir anda. Bu benim manzaramı kapamıştı. Ağzına mı boşalacaksın lan yoksa diye babam sorunca ha iyi fikir diye güldü adam. İki adam da kendilerinden geçmiş bir hızla sikiyordu kadını. Ağzına girini arada itekleyen Rus, babama da yavaş diye bağırıyordu. Çok geçmeden ben bittim sen devam et diye geri çekildi ağzını siken adam. O mükemmel surat hoşnutsuz halde dilinin üzerindeki dölleri eli ile çarşafa sildi, bir yandan da babam sikini sokmaya aynı hızla devam ediyordu. Öne doğru eğilip mükemmel göğüsleri sıkan babam da ne karı be diye diye boşaldı. Bir süre sessiz üç kişi yatak üzerinde nefeslendi. Yeni sikilmiş genç kadın mükemmel bir şekilde aralarında idi, aşağıya atlayıp sikmek istedim. Karıyı otobüse yetiştirmem lazım diye toparlandı adam, cumartesi yine çağırıyorum diye de anlaştılar. Siktir cumartesi öğle ablamın nikahı sonra köyde düğünü var babam nikahtan sonra eve dönecek. Gece yarısına kadar ev boş tabii ki.

Düğünden iki gün önce annem aradı. Hatice ile liste gönderiyorum babandan para al tuhafiyeciye öde haftasonu getir diye. Hatice Teyze kahvaltıda yine çekingen çantadan eksilen çamaşırı mı fark etti ki? Babam ne kadar tutar dedi, Hatice Teyze’nin söylediğinden fazlasını verdi, üstü sende kalsın. Sonra yine pis pis gülerek, elimde başlık parası kaldı diye köy kızlarını samanlığa atmak yok ha üstüne kalır, sen de evli dönersin dedi. Aslında o para başlık parası bile olur değil mi Hatice bak biz kız verdik başlık parası almadık dedi. Söylemeyin bey öyle dedi yine Hatice Teyze utanarak. Kız göz kulak ol sen buna köyde dedi babam, üniversiteye gitsin İstanbul’da kime kaldırıyorsa kaldırsın, burada başımızı belaya sokmasın. Babamın her zamanki rahatlığı ile belaltı konuşmaları Hatice Teyze’yi de beni de rahatsız edip susunca, tamam üç güne 18 yaşındasın ama şurada üç dört ay kaldı dayan sonra gider güzel bir ev tutarız İstanbul’da, burası küçük yer siktirme belanı diye devam etti babam.

Tuhafiyeci beni yarım saat oturtup listedekileri toparlamaya paket yapmaya başladı. İki gecelik, iki sabahlık, pijama, erkek donu, atleti, terlik, sütyen, kemer filan gibi gereksizlikler. İşi bitince benimle kontrol edip paketlemeye başladı. O anda kafamda şimşek çaktı. Ablam için koyduğu kırmızı sütyen külot takımı görünce bunlardan bir tane iki beden büyüğünden de olacakmış dedim. Bir de ipek bir eşarp koydurdum pakete. Esnaf adam sorgulamadan attı paketin içine. Yirmi yirmibeş parça içinde yirmi altıncıyı kim farkedecek, babamın verdiği paradan ödedim. Üstüne bir sürü para kaldı. Eve koşup paketi babamın arabaya attım, aldıklarımı ise paketten çıkartıp Hatice Teyze nin zulasındaki çamaşır çantasının üzerine koydum. Kağıda “özür dilerim yakışacağını hayal ettim, lütfen kabul et” yazdım. Yatarken pazar günü eve gelecek ve benim seyredemeyeceğim Rus’u düşünerek sikim tekrar dikildi. Ah ergen azgınlığı, ne güzel bir şeydi.

Ertesi gün dersane çıkışı soluk soluğa yetiştim eve babama uğrayıp Ayfer orospusu ile biraz muhabbet ettim. Bu sıska hali dekoltesiz kıyafetleri ile kalın bir siki kolaylıkla aldığını düşünmek imkansızdı. Oysa tek çırpıda götüne aldığını gözlerimle görmüştüm. Babamı Hatice Teyze nasıl dönecek düğünden baban nikahtan sonra kalmayacaksa annem soruyor diye gaza getirdim, kocası olan ayyaş yok mu dedi, bilmiyorum dedim. İşsizdir veya kodestedir yine o it, git dönüş biletini al ikinize dedi. Son arabayla gelin diye ekledi kendine zaman kazandırmak için. Biletleri alıp yukarıdaki röntgen yerimi son dakikada alabilmiştim ama yetiştiğime değdi. Kırmızı sütyen ve don bembeyaz gün ışığına hiç çıkmamış balık etli vücudunda parlıyordu. Şeffaf arkası koca götüne yapışmış, ablamdan iki beden büyük aldığım külot kalçalarında gerilmişti. Soyunur çıplak kalır ben de attırırım diye beklerken kıyafetlerini giydi ve yeni çamaşırlar içinde evinin yolunu tuttu. Çantasına koştum bir ümit, ama yeni bir not yoktu.

Sabah kahvaltıda hiç konuşmadık, yolda da babam, halam, kocası, o ve ben aynı arabada olunca sessizlik hakimdi. Arada halamın sen de 18 oldun artık, damatlık adamsın laflarına, babam gaz verme azgına İstanbul’u kazansın kime atlarsa atlasın orada alayları devam etti. Nikah sonrası babam köye gelmemek için kaçtı gitti hemen, düğün sırasında Hatice Teyze fark etmiş olacak ki, baban yok mu diye geldi yanıma. O döndü dedim bize de otobüsten bilet almış beraber döneceğiz. Biz gençler masa altından rakıları götürerek saati onbir yaptık. Ablamın kaynanasını gördükçe azgınlığım daha da arttı. O ergen halim ile ben bu karıyı sikişirken gördüm süperdi diyememek nasıl içimi yiyordu anlatamam. Taş gibiydi lan karının vücudu hele sevişirken ki azgınlığı. Offf offf. Akrabalar bizi ve halamları otogara attı. Eski köy otobüsünün dar koltuklarına yerleştik. İlk defa yan yana birbirimize değerek oturmak daha da azdırmıştı beni. Hep camdan dışarı bakarak benimle konuşmayarak oturdu bir süre. Dışarısı karanlık eski Magirus’un içinde ise iki sönük ışık var sadece, birbirinin suratını göremez insan. Halam da eniştem de iki önde sızmış. Rakının cesareti ile hediye aldığım eşarbın yakasını okşadım yakışmış dedim. Tepki vermedim. Diğerlerini de beğendin mi dedim. Cevaplamadı. Kalbim küt küt. Biraz kıpırdayarak zaten birbirimize değen bacaklarımızı daha da değdirdim. Hafif itekledim bacağını elim ile. Uyudun mu? Yooo dedi. Bir şey sormuştum. Hı hı güzelmiş dedi kafası hala cama dönük. Elim bacağının üstünde öyle kaldık yine bir süre, sikim pantolonu yırtacak. Ne yapacağımı ne diyeceğimi bilmez haldeyim? Ama bu fırsat da bir daha gelmez, gözüm de dünkü bembeyaz götünün görüntüsü var hala ve düğünde giydiği dar uzun parlak kıyafet üzerinde. Giydin mi bugün diye korkuyla fısıldadım. Cevap gelmedi yine. Giydin değil mi diye üsteledim, ona doğru eğilerek, artık bacaklarımız yapışmış, kollarımız birbirini sıkıştırıyordu, elim hala dizinin biraz üstünde. Keşke görebilseydim diye iyice coştum. Sus baban duyarsa keser ikimizi de evli koca kadınım ben, beni mi altına alacan dedi. O şekilde neredeyse yarım onun koltuğunda sıkışık oturduk tekrar, siktir oğlum ben karıyı seyredip 31 çekmek, iç çamaşırları ile görmek fantezileri kurarken karı konuyu nereye getirdi.

Gitgide üzerine abandım yapışmış halde idik. Elimi biraz daha yukarı getirdim, alamam mı ben de erkeğim başlık param da var cebimde dedim. Ne elimi çekti ne bir şey dedi. Ben heyecandan ölecek haldeyim artık. Ben koca kadınım dedi tekrar. Tamamdı bu iş, öyle deme çok güzelsin dedim. Yüzünü bana döndü utanarak gülümsedi. Bacağımdaki elimi eline koydum, çekmedi. Elini alıp patlayacak durumdaki sikimin üstüne koydum koyar koymaz da elini geri çekti. Deli misin rezil olacağız elaleme. Rakı ve ergen kafası ile elimi göğsüne bastırdım aşağıya itekledi bu sefer göbeğini avuçladım, zorla çekti yine elimi aşağıya. Çok istiyorum bir kere seni bu çamaşırlar ile görmek dedim. Bacağını okşayan sağ elimi çekmedi elini elimin üstüne koydu itekler gibi. Arada sıkışan sol elimi belinin boşluğundan sokup iyice kendime çevirdim. Diğer elim bacağını okşuyordu artık. Ordan göbeğinin üstüne gelip göğsünü sıktım acemice. Elimi aşağıya çekti tekrar. Biraz eğilsem dudaklarımız birleşecek. El ele tutuştuk bir süre, dayanamayıp patlayacak durumdaki sikimin üstüne getirdim elini. Yapma gören olacak dedi, çekti elimi. Elini bırakmadan tekrar aynı şeyi yaptım. Bu sefer bir iki saniye kaldı eli sonra çekti. Sol elim etli kalçasına geçti, tepki vermedi. Sen ben bileceğiz anam babam üzerine yemin olsun, başlık paranı da veririm. O zaman nedeninianlamadığım tepkiler veren kıpır kıpır vücudu yüzü kızarmış ben utançtan zannediyorum. Sol elim kalça sıkıyor hayatında ilk defa sağ elim ise bacağını üst kısımlarına kadar sert sert okşuyordu. Elini tekrar alıp sikimin üzerinde sıvazlattım, geri çekti iki üç sıvazdan sonra. Eğilip yanak dudak arası bölgeden ateş gibi yanan yüzünü öptüm. Kimse bilmeyecek ama dedi. Yemin billah dedim. Etrafına bakındım kat kat kıyafet üzerinden belirli göğsünü sıktım kalçaları ile aynı anda. Dudakları kasıldı. Bu sefer onun eli önüme gitti. Patlamak üzereydim, bak şehre geldik dedi, toparlandık. Sözünü tutacaksın dedim, bakarız bir ara dedi. Halamlar bir taksi ile onu evine bıraktı. Ben eve kadar dayanamayıp otogarın pis tuvaletinin duvarlarına kadar attırdım döllerimi.

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Genel içinde yayınlandı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir