Kapali Hikayemiz (Roman) -18

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Kapali Hikayemiz (Roman) -18
Üniformalı Yakışıklı

Necdet’le Demet çok iyi dost olmuşlardı. Ara sıra iş çıkışı veya Demet’in “arkadaşlarımla geziyorum” dediği haftasonları buluşuyor, yemek yiyip geziyorlardı vakit el verdiğince. Ama bir türlü istedikleri boşluğu bulup birlikte olamıyordu. Ta ki Demet eğitim için İzmir’deki bir haftalık kursa gidene kadar. Kurs haberini alır almaz Necdet’e haber verdi. O hafta bir bahane bulup gelmeliydi İzmir’e. Bu onlar için bulunmaz fırsattı. Sonra gece uyurken kocasının not aldığı takvimini inceledi. Önemli günleri orada işaretlerdi.

Kocası zengin bir toptancının yardımcılığını yapıyordu. Neredeyse ortağı olmuş gibiydi iş yeri sahibinin. İşleri Selçuk’a bırakmış, kendisi sadece ayda bir iki defa uğrayıp durum sorar olmuştu. Selçuk önemli birisi olmuştu iş yerinde. Kursun olduğu hafta için müşterilerle görüşmesi, takip ettiği bazı mal alımları vs. vardı. Yani İzmir’e gelmesi mümkün değildi. Ertesi gün eve geldiğinde heyecanla verdi haberi Demet. “Aşkım haftaya 5 günlük eğitim var İzmir’de. Herkes ailesiyle gidiyor. Sen de gelsene, gezeriz hem.” dedi gelemeyeceğini bildiği halde gelmesini umut eder gibi bir tavırla. “Aşkım bu hafta bazı önemli toplantılarım var. Kusuruma bakma lütfen. Ben çocukları anneme bırakırım haftasonu.” diye cevap verdi Selçuk, Demet’in içi bayram ederken üzülmüş görünen gözlerine bakarken. Artık herşey tamamdı. Necdet de İzmir’deki bir bayide sıkıntılar çıktığını, gidip görüşmesi gerektiğini söyleyerek bir kaç günlük bahane bulmuştu karısını inandıracak.

Demet Pazar sabahı uçtu İzmir’e. Necdet Bey de Pazartesi akşamı uçacaktı. Oteline yerleşti ve ılık İzmir havasında deniz kenarında yürüyüş yapmak için attı kendini Kordonboyu’na. Tam bir İzmir kızı gibiydi. Altında kottan bir şort, üzerinde sarı bir tişört, belinde bağlı açık kahverengi bir hırka, spor ayakkabısı içinde beyaz çorapları, maşalarla dalgalandırdığı havalı saçlarıyla üniversiteli gençlerin bile dikkatini çeken bir İzmir güzeliydi.

Deniz havasının güzel kokusunda saçlarını dalgalandırarak yürürken sahilde, biraz ileride siyah plakalı, çok da lüks olmayan bir arabadan inerken gördü Üsteğmen Hakan’ı. Uzun boyluydu. 1.85 – 1.90 arası vardı boyu. Zayıfça ama kaslı bir yapısı vardı. Hafif kavruk teni ve üniforması içindeki asaleti, dik duruşu ile Demet’in bütün dikkatini toplamıştı üstüne. Lisede milli güvenlik dersine bir komutan girdiğinden beridir ilgisi vardı rütbeli askerlere. Yanına yaklaştığında Hakan da aynı yöne yürümeye başladı. Bir müddet adeta beraber yürüdüler. Yarım adım gerisinde iki adım sağında yürüyordu Demet. Biraz hızlanmıştı Hakan’ın yürüyüşünü görünce. Tabi arabadan indiğinden beridir varlığından haberdar olan Hakan yaklaşık beş dakikadır arkasında yürüyen bu güzelle konuşma fırsatını kaçıramazdı. “Sanırım siz de İzmir’e gelir gelmez soluğu Kordonboyu’nda aldınız.” diye söze girdi Hakan kendinden emin bir bakışla Demet’i süzerek. “Aa nereden anladınız?” dedi Demet hem şaşırıp hem de onun dikkatini çektiğine sevinerek. “Bu saatte buralarda fotoğraf çeken, evli olduğu halde bu güzelliğiyle yalnız gezen, havanın çok sıcak olmamasına rağmen güz güneşini beyaz tenine değdiren birisi olsa olsa başka bir şehirden kısa süreliğine gelmiştir İzmir’e…” dedi zeka ve dikkatiyle mütevazi bir şov yapan Hakan. Zaten ilk gördüğü andan beridir tav olan Demet büsbütün hayran oldu Hakan’a. Aralarında koyu bir sohbet başladı. Kütahya da zırhlı askeri birlikte komutandı Hakan. Bir resmi görevle İzmir’e iki gün önce gelmişti ve iki gündür deniz görmeyen bir kışlada çalışıyordu. Bugün fırsatı bulur bulmaz soluğu burada almıştı. Yirmi yedi yaşındaydı ama çok olgundu davranışları. Demet’in genç havasından etkilenmişti. Saat öğleden sonra üçe kadar vakti vardı. Tabi ikisinin de birbirinden hoşlanması sonucu bu vakti beraber harcayacakları belli olmuştu.

Ayrılana kadar çok güzel vakit geçirdiler. İzmir’de mini bir tur attılar. Yemek yediler, sahilde çay içtiler. Birbirlerinin hayat hikayelerini paylaştılar. Ayrılırken telefon numaralarını almayı ihmal etmediler. Yanak yanağa sıcak bir öpüşmeyle vedalaştılar.

Akşam odasının kapısını servis elemanı çaldı Demet’in. Bir şişe kırmızı şarap, bir demet gül bıraktı masaya. Güldeki notta “Gecenin tüm arzularımıza ev sahipliği yapması umuduyla, benimle çıkar mısın? Saat 11.00 de, lobide…” yazıyordu. Bu Necdet’ten başkası olamazdı. Sabah sahile gelirken Demet’i aramış otel adını öğrenmişti. Heyecanla giyinip lobiye indiğinde, takım elbisesi içinde Necdet onu bekliyordu. İzmir’in gece alemini tatmak üzere çıktılar. Lüks bir gece kulübünde dans edip eğlendiler. Sonra gecenin karanlığında sahilde birlikte denizi seyrettiler. Necdet’in ceketi Demet’in omuzlarında geldiler otele. Necdet otelde bir süit odayı ayırtmıştı bir hafta öncesinden. Asansörde başladılar öpüşmeye. Yeni evli çift gibi heyecanlı, ateşli ve aceleci davranıyorlardı. Odaya da öpüşerek girdiler.

Dudakları ayrılmadan soymaya başladı Necdet Demet’i. Sonra boynunu öperken yatağa geldiler. Demet altında tangasıyla geçti yatağa. Sırtını yatağın başlığına dayadı ve dizlerini dikip bacaklarını ayırdı. Hızlıca soyunan Necdet uzandı Demet’in önüne. Kafasını bacak arasına gömdü adeta. Tangasını kenara çekip dondurma yalar gibi diliyle okşadı Demet’in kadınlığını. Demet de Necdet’in saçlarını tutmuş kendine doğru bastırıyordu kafasını. Yalandıkça çıldırıyor, yüksek sesle inliyordu. Diliyle boşalttı Demet’i Necdet. Sonra göbeğini öperek göğüslerine çıktı. Diri, ufakça ama yuvarlak ve biçimli memeleri vardı Demet’in. Semsert olmuştu uçları. İkisini de öptü öncelikle Necdet. Sonra bir tanesini diliyle yukarı aşağı oynatmaya başladı. Diğer memesi de avcundaydı, yoğuruyordu. Ağzının içine aldı meme ucunu daha sonra. Bu kez ağzının içinde dilini oynatarak okşadı. Hafif hafif ısırdı arada. Çok tatlıydı, vücudunun kalanı gibi. Sonra yine öpe öpe boynuna ve dudaklarına geldi. Demet bacaklarını iyice açmış, Necdet de arasına yerleşmişti. Öpüşürlerken Demet Necdet’in sertleşen penisini tuttu ve okşadı biraz. Sonra kendine doğru çekerek Necdet’in yerleşmesini sağladı ve kadınlığının girişinde bıraktı. Artık hasret giderme vaktiydi. Yavaşça girdi içine, yumurtalıkları Demet’e temas edene kadar. Sonra ileri geri gidip gelmeye başladı. Git geller sıklaşmaya başladığında Demet Necdet’in çıplak sırtını tırnaklarını geçirerek sıkmaya başladı. “Boşal içime aşkım, tüm sevgini boşalt içime” diye inledi Demet. Birazdan titreyerek boşaldı Necdet sırtında on tane tırnak izinden kan damlaları sızarken. Sonra yan yana uzandılar nefes nefese tavanı izlerken. Bşr müddet sessiz kaldıktan sonra Demet Necdet’ten tarafına döndü ve dizini penisinin üstüne koydu. “Seni çok seviyorum.” dedi yaşlı sevgilisine. Tekrar öpüşmeye başladılar. Diziyle penisini uyandırmaya çalışırcasına oynuyordu onunla. Az sonra Necdet’in göğsünü, göbeğini ve penisini öpmeye başladı. Örümcek gibi kollarını Necdet’in iki yanına açmış, yukarı aşağı gidip gelip öpüyordu Necdet’in vucudunu. Sonra yavaşça sertleşmeye başlayan yan yatmış penisi ağzına aldı ve somurmaya başladı. Ağzının içinde diliyle öyle oynuyordu ki ölüyü diriltirdi bu hareketi. Nitekim Necdet de kayıtsız kalamadı. Tekrar sertleşti penisi ve dikeldi. Sonra Demet Necdet’in ellerini tutarak üzerine oturdu. Çılgın at üzerinde zıplar gibi zıplıyordu Necdet’in üzerinde. Güzel vücudu inanılmaz bir görsel şölendi Necdet için. Tazecik üniversiteli bir kız gibiydi Demet. O zıplarken Necdet de göbeğini, memelerini okşuyordu. Bir süre sonra Necdet tuttu Demet’i ve yapıştırdı kendisine. Boşaldı tekrar o güzel yere. Sonra tekrar yan yana uzanıp ışıkları bile söndürmeden uyuya kaldılar.

Necdet dönene kadar her geceleri bu şekilde geçti. Eğitim sonrası önce gezdiler İzmir’i, sonra gece yorulana kadar seks yaptılar. İkisinin de hayatlarının en güzel haftası olmuştu bu.

Beğendiyseniz, devamı gelsin istiyorsanız lütfen yorum ve mesaj yazınız.

Romanımın sonraki bölümleri profilimde:
https://xhamster.com/users/akdenizemre1980/blog

Önceki Bölümler
1. : https://xhamster.com/stories/kapali-hikayemiz-roman-1-10005996
2. : https://xhamster.com/stories/kapali-hikayemiz-roman-2-10006834
3. : https://xhamster.com/stories/kapali-hikayemiz-roman-3-10007141
4. : https://xhamster.com/stories/kapali-hikayemiz-roman-4-10007391
5. : https://xhamster.com/stories/kapali-hikayemiz-roman-5-10007681
6. : https://xhamster.com/stories/kapali-hikayemiz-roman-6-10007862
7. : https://xhamster.com/stories/kapali-hikayemiz-roman-6-10007862
8. : https://xhamster.com/stories/kapali-hikayemiz-roman-8-10008280
9. : https://xhamster.com/stories/kapali-hikayemiz-roman-9-10008612
10. : https://xhamster.com/stories/kapali-hikayemiz-roman-10-10009632
11. : https://xhamster.com/stories/kapali-hikayemiz-roman-11-10010956
12. : https://xhamster.com/stories/kapali-hikayemiz-roman-12-10014301
13. : https://xhamster.com/stories/kapali-hikayemiz-roman-13-10020621
14. : https://xhamster.com/stories/kapali-hikayemiz-roman-14-10033147
15. : https://xhamster.com/stories/kapali-hikayemiz-roman-15-10041313
16.: https://xhamster.com/stories/kapali-hikayemiz-roman-16-10043411
17.: https://xhamster.com/stories/kapali-hikayemiz-roman-17-10045811

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Genel içinde yayınlandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir